−44 %
Broj dijela 51277336
Proizvod Herth+Buss Elparts 
EAN brojevi 4026736452698
Preporučena maloprodajna cijena
56,90 €
Vaša cijena
31,75 €s PDV-om
25,40 €bez PDV-a
Uštedite
25,15 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana
31,50 €s PDV-om
Za proizvođača BMW
Za proizvođača Mercedes-Benz
Za proizvođača VAG
Broj utičnih kontakata 4 -polna(i)
Duljina kabela 175 mm
Poprečni presjek kabela od 1,5 mm²
Poprečni presjek kabela do 2,5 mm²
Dopunski artikl/dopunska informacija s kućištem utične čahure
Dopunski artikl/dopunska informacija s brtvama
Dopunski artikl/dopunska informacija 2 s vodom
Materijal izolacije voda Silikon
Područje temperature od −25 °C
Područje temperature do +140 °C
Za OE broj 7.02851.20.0
Za OE broj 7.02851.20.8
Za OE broj 7.00294.17.0
Za OE broj 7.22810.60.0
Za OE broj 11517586925
Za OE broj 11517586924
Za OE broj 11517563183
Za OE broj 11517546994
Za OE broj 11517545201
Za OE broj 11517521584
Za OE broj A 414 470 12 94
SVHC Ne postoje posebno zabrinjavajuće tvari (SVHC)!

OEM brojevi Proizvođač Originalne Opreme