−44 %
Broj dijela 939.090
Proizvod ELRING 
EAN brojevi 4041248811917
Preporučena maloprodajna cijena
24 €
Vaša cijena
13,40 €s PDV-om
10,72 €bez PDV-a
Uštedite
10,60 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana
13,35 €s PDV-om
Weight 0,125
Height 4,0
Width 15,0
Length 15,0
Dopunski artikl/dopunska informacija s brtvama
Za turbopunjač s OE brojem 1478068
Za turbopunjač s OE brojem 1508579
Za turbopunjač s OE brojem 1543941
Za turbopunjač s OE brojem 1569808
Za turbopunjač s OE brojem 1699689
Za turbopunjač s OE brojem 1700412
Za turbopunjač s OE brojem 1700413
Za turbopunjač s OE brojem 4872834
Za turbopunjač s OE brojem 773098-5002S
Za turbopunjač s OE brojem 781857-5001S
Za turbopunjač s OE brojem 7C166K682AC
Za turbopunjač s OE brojem 7C166K682AD
Za turbopunjač s OE brojem 7C166K682AE
Za turbopunjač s OE brojem 7C166K682AF
Za turbopunjač s OE brojem 8C166K682AC
Dopunski artikl/dopunska informacija 2 s vijcima
Tarifni broj robe 8.484.900.000