−44 %
Broj dijela 884.600
Proizvod ELRING 
EAN brojevi 4041248787793
Preporučena maloprodajna cijena
49,65 €
Vaša cijena
27,75 €s PDV-om
22,20 €bez PDV-a
Uštedite
21,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana
37,65 €s PDV-om
Weight 0,2
Height 4,0
Width 16,0
Length 16,0
Dopunski artikl/dopunska informacija s brtvama
Za turbopunjač s OE brojem 759171-1
Za turbopunjač s OE brojem 759171-2
Za turbopunjač s OE brojem 759171-3
Za turbopunjač s OE brojem 765015-1
Za turbopunjač s OE brojem 765015-2
Za turbopunjač s OE brojem 765015-3
Za turbopunjač s OE brojem 765015-4
Za turbopunjač s OE brojem 765015-5004S
Za turbopunjač s OE brojem 7701476620
Za turbopunjač s OE brojem 7701477162
Za turbopunjač s OE brojem 7701477853
Za turbopunjač s OE brojem 7701478918
Za turbopunjač s OE brojem 7711497063
Za turbopunjač s OE brojem 7711497401
Za turbopunjač s OE brojem 8201124245
Za turbopunjač s OE brojem 8201124252
Dopunski artikl/dopunska informacija 2 s vijcima
Tarifni broj robe 8.484.900.000

OEM brojevi Proizvođač Originalne Opreme