−44 %
Broj dijela 13.0460-7048.2
Proizvod ATE 
EAN brojevi 4006633114356
Preporučena maloprodajna cijena
33,25 €
Vaša cijena
18,55 €s PDV-om
14,84 €bez PDV-a
Uštedite
14,70 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana
18,35 €s PDV-om
Weight 1,24
Height 11,5
Width 8,0
Length 8,0
Širina 100 mm
Visina 59 mm
Debljina/jačina 15,8 mm
Kontakt koji upozorava na istrošenost pripremljeno za upozorni prikaz istrošenosti
Kontakt koji upozorava na istrošenost bez kontakta koji upozorava na istrošenost
Kočni sustav Delco
Ispitni z. E1 90 R-01568/448
Ispitni z. E1 90R-01973/636
Postoji MAPP kôd
Broj artikla preporučenog pribora 13.0460-0127.2
Broj artikla preporučenog pribora 13.0460-0205.2
Broj artikla preporučenog pribora 24.8190-0701.2
Broj artikla preporučenog pribora 24.8190-0702.2
Broj artikla preporučenog pribora 24.8190-0704.2
Broj artikla preporučenog pribora 24.8190-0712.2
Uzeti u obzir dimenzije